Sarıyer’in müthiş Boğaz manzarasını ve Karadeniz’in temiz havasını sofralarınıza sunan mekanımız İskele Can Restaurant & Cafe günün her saatine farklı bir lezzetle karşınızda. Günün ilk saatlerinde nefis sabah kahvaltısı marifetli ustalarımızın hazırladığı müthiş sofralarla sizleri bir lezzet diyarına davet ediyor.  …

Sarıyer’in müthiş Boğaz manzarasını ve Karadeniz’in temiz havasını sofralarınıza sunan mekanımız İskele Can Restaurant & Cafe günün her saatine farklı bir lezzetle karşınızda. Günün ilk saatlerinde nefis sabah kahvaltısı marifetli ustalarımızın hazırladığı müthiş sofralarla sizleri bir lezzet diyarına davet ediyor.

 

Boğaz’ın en huzurlu, en sessiz köşelerinden, İstanbul’un içinde farklı bir şehrin havasını veren Sarıyer; Karadeniz’den aldığı rüzgarın ve temiz havanın güzelliğini ziyaretçileriyle paylaşmakta her zaman cömert olmuştur. Bu huzurlu ve temiz deniz havasının kuşkusuz iştaha da ekstra bir etkisi var. Nefis bir sabah kahvaltısı yapmak istediyseniz öncelikli adreslerden biri kuşkusuz İskele Can Restaurant.

siz değerli konuklarımızı, denizi karşınıza seren hoş manzarası, hem şık hem de kendinizi rahat hissedebileceğiniz dekorasyonu ve güler yüzlü servis anlayışıyla konuklarının yüzlerini güldürürken geniş menüsüyle de sofralara lezzet katan ve sabah kahvaltılarıyla da ünlü mekanımıza bekliyoruz.

bir mesaj bırakın